Clavin následky

K častým otázkám na téma Clavin rozhodně patří nežádoucí účinku tohoto přípravku na problémy s erekcí. Clavin je přípravek, který obsahuje přírodní látky, většinou se jedná o extrakty bylin, které nemohou způsobit při běžném užívání, zdravému člověku větší újmu. Pokud se chystáte Clavin užívat, poraďte se o následcíh užívání přípravku Clavin s lékařem nebo lékárníkem.

Jaké mohou být následky při užívání Clavin?

Složení přípravku Clavin dominuje aktivní látka, která pochází z byliny Epidemium, u které jsou popsány tyto nežádoucí účinky: v případě předávkování bylo pozorováno zrychlené bušení srdce, při dlouhodobém předávkování docházelo k přecitlivělosti na vnější stimuly, která neustupovala ani po delší době abstinence nebo snížení dávkování Clavinu.

 

Popsány byly nežádoucí účinky látky L-arginin a Ikarin. Následky užívání přípravků obsahující tyto látky byly pozorovány u přecitlivělých jedinců, jm.: alergická reakce, zánětlivá rekace dýchacích cest, nadýmání, průjem. Zvýšenou pozornost je třeba udržovat v případě kombinování přípravku Clavin s jinými medikamenty na srdce nebo další přípravky na podporu erekce, jako Sildenafil.